KONST / Litografier / Färglitografi 16858082

nr 1685 8082

Färglitografi

Efter Salvador Dali. Signerad, numrerad 1526/5000 cm, yttermått inklusive ram: 93x69cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 mars 2025
kl 18:05:50